36. Rajd Urodzinowy TWAT-u – relacja

W dniu 17 marca 2018 r. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Turystycznej, czyli Koło Pracowników Oświaty Oddziału PTTK przy Klubie IWSZ, obchodziło 36 urodziny. Z tej okazji odbył się urodzinowy rajd i uroczysta biesiada w Zielonczynie gm. Sicienko. 5 kilometrowa trasa rajdu pieszego prowadziła od świetlicy szkolnej przez leśnictwo, rezerwat przyrody Kruszyn (wąwóz), łąki nadnoteckie z powrotem do świetlicy. →ZOBACZ ZDJĘCIAPodczas biesiady śpiewał zespół „Wrzos” działający przy Stowarzyszeniu Emerytów i Kobiet Aktywnych z Zielonczyna. Smaczne wypieki i okolicznościowy tort na 50 osób były również dziełem bardzo gościnnych i utalentowanych członków Stowarzyszenia. Toastom i hymnom pochwalnym z obu stron nie było końca.
W czasie spotkania miał również miejsce kiermasz wyrobów ludowych związanych z nadchodzącymi Świętami.