36. urodziny TWAT

W dniu 17. 03. 2018 r. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Turystycznej, czyli Koło Pracowników Oświaty Oddział PTTK przy Klubie Insp. Wsp. SZ, obchodziło 36 urodziny. Z tej okazji odbył się urodzinowy rajd i uroczysta biesiada w Zielonczynie gm. Sicienko.
5 – kilometrowa trasa piesza rajdu prowadziła od świetlicy szkolnej przez leśnictwo, Rezerwat Przyrody Kruszyn (wąwóz), łąki nadnoteckie z powrotem do świetlicy.
W czasie trwania biesiady śpiewał zespół ,,Wrzos” działający przy Stowarzyszeniu Emerytów i Kobiet Aktywnych z Zielonczyna.
Smaczne wypieki i okolicznościowy tort na 50 osób były również dziełem bardzo gościnnych i utalentowanych członków Stowarzyszenia. Toastom i hymnom pochwalnym z obu stron nie było końca.
W czasie spotkania miał również miejsce kiermasz wyrobów ludowych związanych z nadchodzącymi Świętami.