Rajd KTP „Horyzont”- ŚWIADKOWIE HISTORII – zaproszenie

KTP „Horyzont” został jednym ze współorganizatorów obchodów 100-lecia powrotu Solca Kujawskiego do Polski (cały program obchodów – kliknij miniaturkę).
Z tej okazji serdecznie zapraszamy na rajd pieszy „Świadkowie historii”, który odbędzie się w sobotę 18 stycznia br. Zbiórka  o godz. 10:00 przy soleckim dworcu PKP.
Autobus zawiezie uczestników do miejscowości Chrośna, skąd ruszymy na rajd do Solca. Trasa rajdu: wzdłuż Łąk Studzienieckich, przez Szwedzką Górę, dalej Ułankę i następnie do Solca Kujawskiego. Meta rajdu: Muzeum Solca. Długość trasy ok. 18 kilometrów. Uwaga! Na rajd obowiązują zapisy z uwagi na fakt, iż muszę wiedzieć dla ilu osób potrzeba zorganizować transport! Zapisy trwają do 12 stycznia włącznie. Zapisać można się na kilka sposobów: mailowo na adresy: lukaszwojtecki1@wp.pl, solec.pttk@gmail.com, muzeum@soleckujawski.pl , telefonicznie: 660 170 356 lub bezpośrednio w Muzeum Solca (ul. Toruńska 8) w godzinach otwarcia placówki. Rajd odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.