Spływ Zbrzycą i Chociną /25-27 sierpnia br./

MAREK LUBISZEWSKI zaprasza  wszystkich chętnych na wspólne pływanie. Trasa zaplanowana została pod możliwości rodzinne tak też plan imprezy:
25.08 (piątek) po pracy przyjeżdżamy własnym środkiem transportu na pole kempingowe do Płęsna , ognisko, nocne rozmowy Polaków, pieczenie przywiezionej przez siebie kiełbaski ( jeśli macie kłopot z dojazdem proszę o informację – postaramy tak się zorganizować, aby nikt nie został bez możliwości przyjazdu na spływ)
26.08 (sobota) około godziny 10.30 wyjazd kierowców z pasażerami do miejscowości Laska, tam oczekiwanie przy barze A’LASKA na przyjazd kierowców, których wynajętym środkiem transportu dostarczy kierowca.
Płyniemy około 18 km do Płesna. Po etapie ciepłe co nieco. Wieczór ponownie przy ognisku i dźwięku gitary.
27.08 (niedziela) Płyniemy rz. Chociną z Chocimskiego Młyna do Płęsna około 13 km. Tam w samochody i …żegnaj przygodo.
Spływ jest imprezą składkową więc koszty ponosimy indywidualnie – płacimy za siebie. Spodziewane koszty to:
opłaty na polu namiotowym – 6 zł osoba/dzień, 6 zł namiot/doba, 6 zł samochód/ doba, 2 zł kajak ( to będziemy negocjować), opłata za ognisko dzielona na wszystkich, oraz przewóz kierowców również dzielony na wszystkich.
Osoby nie będące członkami PTTK ubezpieczenie około 2zł
Trasę na Zbrzycy opłynąłem nie ma śladu po nawałnicy, mile widziane rodziny z dziećmi. Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenie do soboty 19.08.
Pozdrawiam Marek Lubiszewski